فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ترویج سیره رضوی و گسترش فرهنگ مطالعه انجام شد؛

حضور خادمیاران رضوی در کتابخانه مولوی شهرستان ایجرود

مسئول کانون های خادمیاران آستان قدس رضوی در استان زنجان و امام جمعه موقت شهرستان ایجرود با هدف ترویج سیره رضوی و گسترش فرهنگ مطالعه در کتابخانه مولوی زرین آباد شهرستان ایجرود حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، با هدف ترویج سیره رضوی و گسترش فرهنگ مطالعه، قربانعلی بیات، مسئول کانون های خادمیاران آستان قدس رضوی در استان زنجان؛ حجت الاسلام و المسلمین نجم الدین فتحی، امام جمعه موقت شهرستان ایجرود و جمعی از خادمیاران شهرستان در کتابخانه مولوی زرین آباد شهرستان ایجرود حضور یافتند و برنامه ای فرهنگی با محوریت اثبات امامت و امام شناسی برگزار شد.
در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین نجم الدین فتحی، امام جمعه موقت شهرستان ایجرود با تاکید بر لزوم ترویج سیره امام رضا(ع) در جامعه، از برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط کتابخانه‌های عمومی قدردانی کرد و گفت: خادمیاران رضوی آماده همکاری با کتابخانه‌های عمومی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی هستند.
در ادامه رضا نظری، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ایجرود ضمن قدردانی از نماینده ولایت فقیه در سپاه انصار المهدی استان برای انجام این اقدام فرهنگی، خواستار تداوم این برنامه در سال های آتی شد.
رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان ایجرود از خادمیاران برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد و ادامه داد: نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان ایجرود، همکاری خوبی در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با کتابخانه‌های عمومی داشته است که این امر نشان از دغدغه فرهنگی این مجموعه دارد.
مولودی خوانی و کلاس آموزشی بدو خدمت خادمیاری آستان قدس رضوی از بخش های دیگر این برنامه بود.
 
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : جشنواره کتابخوانی رضوی
نسخه قابل چاپ