فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت بیست و نهمین دوره هفته کتاب؛

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش چورزق شهرستان طارم برگزار شد

سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش چورزق شهرستان طارم با محوریت بیست و نهمین دوره هفته کتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش چورزق شهرستان طارم با محوریت بیست و نهمین دوره هفته کتاب به ریاست رسول اکبری، بخشدار بخش چورزق و با حضور یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان طارم و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن روز چهارشنبه ۵ آبان ماه در بخشداری برگزار شد.
 
رسول اکبری، بخشدار بخش چورزق شهرستان طارم، به بیان اهمیت ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی پرداخت و گفت: برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کتاب و همچنین برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با توجه به استعداد های موجود در سطح شهر و بخش باید باعث شکوفایی استعدادها و رشد سطح فرهنگ شود.
بخشدار بخش چورزق شهرستان طارم ایجاد محفل ادبی در کتابخانه عمومی شهید چمران را اقدامی موثر دانست.
یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با بیان این که هفته کتاب همه ساله از ۲۴ الی ۳۰ آبان در سراسر کشور برگزار می شود، از اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ترویجی در سطح کتابخانه های عمومی شهرستان خبر داد و گفت: برگزاری مسابقه نقاشی، نشست جمع خوانی کتاب، ویژه برنامه قصه گویی، نشست کتابخوان، جلسه نقد کتاب، معرفی کتاب در فضای مجازی، برپایی نمایشگاه کتاب از جمله برنامه های هفته کتاب کتابخانه های عمومی شهرستان طارم است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم هفته کتاب را فرصت مغتنمی دانست که می توان طی آن مردم را بیش از پیش به سوی کتاب و کتابخوانی سوق داد.
روحانی در ادامه با اشاره به آغاز به کار محفل ادبی در کتابخانه عمومی شهید چمران چورزق، از شهرداری و سایر دستگاه های مرتبط درخواست کرد تا در برگزاری برنامه های محفل ادبی یاریگر این کتابخانه باشند.
علی عماری، مسئول کتابخانه عمومی شهید چمران ضمن ارائه گزارش از مصوبات گذشته و پیگیری آن ها، از شهرداری و بخشداری برای کمک در اجرای مسابقه کتابخوانی تقدیر کرد
عماری با اشاره به نزدیکی هفته کتاب به تشریح برنامه های کتابخانه عمومی شهید چمران در این هفته پرداخت.
در پایان هریک از اعضا پیشنهادات خود را برای اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته کتاب اعلام کردند
كلمات كليدی : جلسه انجمن کتابخانه های عمومی
نسخه قابل چاپ