فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب؛

کارکنان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر با آرمان های والای شهدا تجدید میثاق کردند

به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب، کارکنان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر ابهر با آرمان های والای شهدا، امام شهدا و انقلاب تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب، عبدالحسین بختیاری، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان به همراه حامد محمدی، معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ابهر؛ ابوالفضل زمانی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر؛ آیسان صادقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر ابهر، ضمن قرائت فاتحه، نثار شاخه های گل و ادای احترام به مقام شامخ شهدا با آرمان های والای شهدا و امام راحل انقلاب اسلامی تجدید عهد و پیمان کردند.
عبدالحسین بختیاری، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن ایام هفته کتاب گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و همواره باید از سبک زندگی شهدا الگو بگیریم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان در راه آن به شهادت رسیده‌اند.
وی افزود: تجدید میثاق با شهدا و حرکت در مسیر آنان وظیفه ی همگان است و جامعه کتابداران به عنوان یک قشر فرهنگی باید پیشتاز باشند.
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : ایثار و شهادت
نسخه قابل چاپ