فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب انجام شد؛

تجدید میثاق همکاران و کتابداران شهرستان ماهنشان با آرمان‌های شهدا

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان به همراه کتابداران شهرستان، با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر ماهنشان، ضمن غبارروبی و نثار شاخه های گل و قرائت فاتحه با آرمان های جاوید و آسمانی این ستارگان وفاداری و شهامت تجدید عهد و پیمان کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی ولی امیری، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان به همراه کتابداران شهرستان، با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر ماهنشان با آرمان های امام و شهدا تجدید بیعت کردند.
 
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان با اشاره به نقش شهید در جامعه گفت: مهم‌ترین نقش در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی ایران را شهدا ایفا کردند و ما امروز مدیون این شهدا هستیم. این یک توفیق است که در آستانه ایام بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان با تجدید میثاق با شهدا و زیارت ایشان آغاز می شود.
وی از کتابداران به عنوان حافظان مرز فرهنگی کشور یاد کرد و افزود: اُنس گرفتن نسل امروز جامعه با ارزش های شهدا از افتخارات نظام اسلامی است.
در پایان این مراسم، همکاران و کتابداران شهرستان ماهنشان با نثار گل و عطرافشانی قبور مطهر شهدای گمنام شهر ماهنشان بار دیگر با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.
 


عكس های مرتبط : كلمات كليدی : ایثار و شهادت
نسخه قابل چاپ