فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فرماندار؛

جلسه هم اندیشی ستاد هماهنگی هفته کتاب در شهرستان ابهر برگزار شد

جلسه هم اندیشی ستاد هماهنگی هفته کتاب در شهرستان ابهر با حضور فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولان در فرمانداری ابهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، جلسه هم اندیشی ستاد هماهنگی هفته کتاب شهرستان ابهر با حضور وجیه اله نوروزی، فرماندار شهرستان ابهر؛ امیر رفیعی، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان ابهر؛ حامد محمدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ابهر؛ آیسان صادقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر؛ حسن عزیزی، دبیر محفل ادبی کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر و عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
وجیه اله نوروزی، فرماندار شهرستان ابهر ضمن تبریک روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار به همکاران و کتابداران شهرستان، با اهدای لوح از زحمات این عزیزان در کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تقدیر کرد.
نوروزی با تأکید بر لزوم بازدید مسئولان در هفته کتاب از کتابخانه‌های عمومی شهرستان، خاطرنشان کرد: برنامه های خوبی در کتابخانه های عمومی شهرستان در این هفته برگزار می شود و کتابخانه ها پذیرای بازدید اقشار مختلف مردم هستند.
در این جلسه عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر با اشاره به شعار هفته کتاب، عنوان کرد: شعار هفته کتاب امسال، «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم» است. نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از ۲۴ آبان لغایت ۱ آذرماه به مناسبت هفته کتاب، در سراسر کشور برنامه‌های فرهنگی ویژه‌ای برگزار می‌کند و در این شهرستان نیز برنامه های فرهنگی متنوعی برگزار می شود.
در ادامه این جلسه، هماهنگی های لازم در زمینه برگزاری برنامه های بیست و نهمین دوره هفته کتاب در شهرستان ابهر انجام گرفت.
نسخه قابل چاپ