فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار شهرستان ماهنشان؛

کتاب از دیرباز منشأ خردورزی و ایده های متعالی و ارزشمند بوده است

فرماندار شهرستان ماهنشان، در پیامی ضمن تبریک هفته کتاب، گفت: کتاب و کتابخوانی از دیرباز نقش بسزایی در افزایش آگاهی جوامع داشته است و منشأ خردورزی، ترویج اندیشه های بزرگ و ایده های متعالی و ارزشمند بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، جلیل جزونقی، فرماندار شهرستان ماهنشان طی پیامی فرارسیدن بیست و نهمین دوره هفته کتاب را تبریک گفت. متن پیام وی بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب و کتابخوانی از دیرباز نقش بسزایی در افزایش آگاهی جوامع داشته است و منشأ خردورزی، ترویج اندیشه های بزرگ و ایده های متعالی و ارزشمند بوده است.
بی شک در جوامعی که از فرهنگ و تمدنی غنی برخوردار هستند کتاب به عنوان عنصری حیاتی و تاثیرگذار، چراغ راهی برای رسیدن به اهداف سترگ انسان ها و انتقال مفاهیم ارزنده به نسل بشر است.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن بیست و نهمین دوره هفته کتاب به کارکنان محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان به ویژه کتابداران عزیز و مردم فرهیخته شهرستان، امیدوارم با ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تقویت پیوند جامعه و کتاب شاهد بالندگی، پویایی و شکوفایی هرچه بیشتر استعدادها و رشد و تعالی میهن عزیز اسلامی باشیم.

                                                        جلیل جزونقی
                                              فرماندار شهرستان ماهنشان
 
نسخه قابل چاپ