فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت ایام گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت؛

تجدید میثاق کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با شهداء

به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته كتاب، كتابخواني و كتابدار،‌ کارکنان و كتابداران شهرستان طارم با آرمان‌های جاوید شهداء تجدید میثاق كردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، به مناسبت گرامیداشت بیست و نهمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم به همراه کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی منصوری، امام جمعه شهرستان طارم و منوچهر شعبانی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان طارم با حضور در گلزار شهدای طارم، ضمن غبارروبی و نثار شاخه‌های گل و قرائت فاتحه با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.
 
در این مراسم معنوی که به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ايران برگزار شد، یاسر روحانی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان طارم، در سخنان کوتاهی، با اشاره به نقش شهید در جامعه گفت: مهم‌ترين نقش در مسير و اهداف انقلاب اسلامي ايران را شهدا ايفا كردند و ما امروز مديون آنان هستيم. این یک توفیق است که در ایام هفته کتاب در شهرستان طارم با تجدید میثاق با شهدا آغاز می‌شود. اگر بخواهیم در شرایط کاری خود، برکتی به وجود آيد و مسیري درست و اصولی بپیماییم، باید از شهدا استمداد طلبیم.
وی بهترين خدمت براي ادامه راه شهدا را شناسايي اهداف آنان و حركت در مسير تحقق آنان دانست و گفت: در این مکان مقدس پیمان می‌بندیم راه مقدس و آرمان‌ها و اهداف بلند شهدای عزیز را، كه حفظ نظام اسلامي بوده است، سرلوحه زندگی و رفتار سازمانی و فردی خویش قرار دهیم.
 
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : ایثار و شهادت
نسخه قابل چاپ