فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای افزایش تعاملات فرهنگی انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابهر با شهردار و رئیس شورای شهر صائین قلعه

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در راستای افزایش تعاملات فرهنگی به منظور افزایش همکاری‌ها و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این شهر با شهردار و رئیس شورای شهر صائین قلعه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در راستای افزایش تعاملات فرهنگی به منظور افزایش همکاری‌ها و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی با علیرضا کاظمی، شهردار شهر صائین قلعه و سیدرضا کاظمی، رئیس شورای اسلامی شهر صائین قلعه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار مرتضی مهری، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری نیز حضور داشت.
 
عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب علیرضا کاظمی به عنوان شهردار شهر صائین قلعه، گفت: هم افزایی موجب تسریع و تحقق کامل اهداف می شود. امید است با تغییر رویکردها، شاهد تعامل خوب مجموعه شهرداری با کتابخانه عمومی شهر صائین قلعه و رفع مشکلات باشیم.
بختیاری با اشاره به اینکه صرف هزینه در بخش فرهنگ و کتابخوانی یک سرمایه گذاری ماندگار برای نسل های آینده است از شهردار و اعضای شورای شهر خواست یاری گر کتابخانه شهر صائین قلعه در ترویج فرهنگ کتابخوانی باشند.
در ادامه علیرضا کاظمی، شهردار شهر صائین قلعه اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت هر جامعه محسوب می شود و ترویج فرهنگ کتابخوانی باید از اولویت های شهر باشد؛ امید است با تفاهم خوب فرهنگی و در کنار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، بتوانیم در مسیر توسعه و ترویج کتابخوانی قدم موثر برداریم.
کاظمی ضمن استقبال از تعامل و استفاده از ظرفیت های دو سازمان افزود: جهت رفع موانع و مشکلات کتابخانه شهر با تمام توان تلاش خواهیم کرد، زیرا تلاش در جهت تحقق اهداف عالیه فرهنگی مایه افتخار شهرداری است.
نسخه قابل چاپ