فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای افزایش همکاری های مشترک فرهنگی انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابهر با شهردار شهر هیدج

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در راستای افزایش همکاری های مشترک فرهنگی با شهردار جدید شهر هیدج دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در راستای افزایش همکاری های مشترک فرهنگی با محمد نجفی، شهردار جدید شهر هیدج با هدف استفاده از ظرفیت شورا و شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار یحیی عسگری، مسئول کتابخانه عمومی حکیم هیدجی؛ محمدرضا یارقلی، عضو انجمن کتابخانه عمومی شهر هیدج؛ میثم زمانی، کارشناس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر و مهناز کریم زاده، کتابدار کتابخانه عمومی حکیم هیدجی نیز حضور داشتند.
 
عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب شهردار جدید، گفت: هم افزایی دستگاه های فرهنگی، شورا و شهرداری موجب توسعه فرهنگی می شود. امید است بیش از پیش شاهد تعامل خوب مجموعه شهرداری با کتابخانه عمومی شهر هیدج  در راستای ترویج کتابخوانی و توسعه و بهسازی فضاهای فرهنگی و کتابخوانی باشیم.
بختیاری با اشاره به اینکه صرف هزینه در بخش فرهنگ و کتابخوانی یک سرمایه گذاری ماندگار برای نسل های آینده است از شهردار و اعضای محترم شورای شهر خواست یاری گر کتابخانه شهر در ترویج فرهنگ کتابخوانی باشند.
در ادامه محمد نجفی، شهردار شهر هیدج اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت هر جامعه محسوب می شود و ترویج فرهنگ کتابخوانی باید از اولویت های شهر هیدج باشد، امید است با تفاهم خوب فرهنگی در کنار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، بتوانیم در مسیر توسعه و ترویج کتابخوانی قدم موثر برداریم.
شهردار شهر هیدج ضمن استقبال از تعامل و استفاده از ظرفیت های دو سازمان افزود: جهت رفع موانع و مشکلات کتابخانه شهر با تمام توان تلاش خواهیم کرد، زیرا تلاش و اقدام در جهت تحقق اهداف عالیه فرهنگی مایه افتخار شهرداری است.
نسخه قابل چاپ