فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال صورت پذیرفت؛

همکاری های مشترک فرهنگی و استفاده از ظرفیت ثبت احوال در ترویج کتابخوانی

رئیس اداره کتابخانه های عمومی خدابنده به مناسبت روز ملی ثبت احوال با رئیس اداره ثبت احوال این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال، سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده به همراه جمعی از همکاران، در راستای همکاری های مشترک فرهنگی و استفاده از ظرفیت ثبت احوال در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با محمدجواد گنج ‌‌‌خانلو رئیس اداره ثبت احوال شهرستان خدابنده دیدار و گفتگو کرد.
 
در این دیدار سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته ثبت احوال اظهار داشت: این ایام یادآور نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران و سازمان ثبت احوال کشور به عنوان پاسدار حریم مرزهای تابعیت و هویت مردم بزرگ ایران می باشد.
وی افزود: سازمان ثبت احوال در حال حاضر متولی بزرگترین و مهمترین بانک اطلاعاتی کشور یعنی پایگاه اطلاعات جمعیت کشور محسوب می شود.
در این دیدار محمدجواد گنج خانلو، رئیس اداره ثبت احوال شهرستان خدابنده، ضمن خیرمقدم از حضور رئیس و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در اداره ثبت احوال قدردانی کرد و با اشاره به تاریخچه و نقش موثر ثبت احوال در برنامه ریزی نیازهای جامعه از این سازمان به عنوان نهادی کارآمد در جهت حفظ هویت افراد یاد کرد.
وی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد با بهره گیری از ظرفیت اداره ثبت احوال شهرستان و پرسنل، نقش تاثیرگذاری را در جهت توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان ایفا کنیم.
 


عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ