فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای افزایش همکاری‌های فرهنگی انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی خدابنده با شهردار نوربهار

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده در راستای افزایش همکاری های فرهنگی با شهردار جدید شهر نوربهار دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده در راستای افزایش همکاری های فرهنگی با هدف استفاده از ظرفیت شورا و شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با جواد کاظمی، شهردار جدید شهر نوربهار دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار معصومه بابالونیک، رابط فرهنگی شهرستان و اسماعیل بیگدلی، مسئول کتابخانه عمومی نور نیز حضور داشتند.
 
سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده در این دیدار ضمن تبریک انتصاب شهردار جدید شهر نوربهار، گفت: هر مقدار به امور فرهنگی شهر بها داده شود، به همان مقدار به اعتلای فرهنگی شهر کمک شده و شهروندان آن شهر انسان های بافرهنگی خواهند بود. در نتیجه روند رو به رشد شهرنشینی ملموس تر خواهد بود. یکی از سرمایه های فرهنگی در هر منطقه ای، کتابخانه عمومی است که این اماکن عمومی، یکی از تاثیرگذارترین نهادهای فرهنگی در هر شهر محسوب می شوند.
موسوی ضمن قدردانی از حمایت های شهرداران و شوراهای اسلامی سابق شهر نوربهار در خصوص واریز به موقع سهم نیم درصد به حساب انجمن، خواستار واریز سهم نیم درصد مطابق قانون، در مدیریت جدید شهرداری شهر نوربهار شد.
وی به آمادگی کامل اداره کتابخانه‌های عمومی برای همکاری با حوزه شهرداری در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی اشاره کرد.
در ادامه جلسه کاظمی ضمن تشکر از حضور رئیس و کارکنان کتابخانه عمومی در شهرداری نوربهار در خصوص ارائه خدمات فرهنگی خصوصا ایجاد بستر کتابخوانی در بین علاقمندان به ویژه مادران خانه دار و برگزاری مسابقات کتابخوانی و برنامه فرهنگی اعلام آمادگی کرد و گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین شهروندان نوربهار، شهرداری هدایای برندگان در مسابقات فرهنگی را تامین خواهد کرد تا ما شاهد افزایش سطح آگاهی مردم در آینده باشیم.
وی در پایان سخنان خود در خصوص واریز به موقع سهم نیم درصد کتابخانه ها قول مساعد داد.
 


نسخه قابل چاپ