فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت خیّران صورت گرفت؛

اهدای ۱۸۸۸ نسخه کتاب به کتابخانه شهید صفدرعلی کبودخانی روستای محمودآباد

در راستای تحقق شعار «اهدای کتاب-اهدای دانایی»، ۱۸۸۸ نسخه کتاب توسط خیّرین نیک اندیش به کتابخانه شهید کبودخانی روستای محمودآباد شهرستان خدابنده اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی، ۱۸۸۸ نسخه کتاب که از این تعداد ۹۵۰ نسخه توسط پایگاه بسیج روستای محمودآباد و ۹۳۸ نسخه توسط میکائیل سهندی، مدیر جهاد کشاورزی روستای محمودآباد به کتابخانه شهید کبودخانی اهدا شد.
 
اهدای ۹۵۰ نسخه کتاب توسط پایگاه بسیج روستای محمودآباد شهرستان خدابنده
پایگاه بسیج روستای محمودآباد در راستای ترویج فرهنگ حسنه اهدای کتاب با شعار «اهدای کتاب-اهدای دانایی» و با هدف غنی سازی منابع کتابخانه ای ۹۵۰ نسخه کتاب ارزشمند به کتابخانه شهید صفدرعلی کبودخانی اهدا کرد.
 سید مهدی موسوی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده ضمن قدردانی از این اقدام ارزنده، گفت: اهدای کتاب و غنی سازی کتابخانه ها موجب توسعه فرهنگی و رونق بستر مطالعه می شود.
وی بر لزوم هم افزایی پایگاه مقاومت بسیج و کتابخانه های عمومی تاکید و ابراز امیدواری کرد با برگزاری فعالیت های متنوع فرهنگی همچون برنامه های مناسبتی، مسابقات کتابخوانی، معرفی کتاب و ... در سطح روستا با مشارکت پایگاه بسیج، می توان گام موثری در ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی برداشت.
 
اهدای ۹۳۸ نسخه کتاب توسط میکائیل سهندی، مدیر جهاد کشاورزی روستای محمودآباد شهرستان خدابنده
میکائیل سهندی، مدیر جهاد کشاورزی روستای محمودآباد در راستای ترویج فرهنگ حسنه اهدای کتاب با شعار «اهدای کتاب-اهدای دانایی» و با هدف غنی سازی منابع کتابخانه ای ۹۳۸ نسخه کتاب به کتابخانه شهید صفدرعلی کبودخانی اهدا کرد.
سید مهدی موسوی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده ضمن تقدیر از دیدگاه فرهنگی مدیر جهاد کشاورزی روستای محمودآباد، بیان کرد: رشد و توسعه جامعه ریشه در رشد فکری و فرهنگی افراد آن دارد و اگر شور، شوق و عشق به کتاب و کتاب‌خوانی در جامعه استمرار داشته باشد، کتاب به عنوان یک نیاز روزانه و دائمی وارد زندگی مردم می شود.
وی در ادامه تصریح کرد: کتاب از دیرباز، حافظ و احیاکننده تفکر و اندیشه های والا و منبع عظیم بوده که طالبان علم، اندیشه و حقیقت را سیراب کرده است. امروزه کتاب می تواند به عنوان یک وسیله مطمئن و کارآمد در بهینه سازی فضای فرهنگی جامعه مورد استفاده قرار گیرد. اهدای کتاب و تقویت و غنی سازی حوزه کتاب و تشویق خانواده ها به مطالعه و کتابخوانی موجب توسعه و اعتلای فرهنگی جامعه می شود.
نسخه قابل چاپ