فهرست

اخبار شهرستان‌ها

از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی و کانون فرهنگی، آموزش قلم چی شهرستان ابهر؛

۲۲۰۴ نسخه کتاب به کتابخانه‌ عمومی الزهرا(س) شهرستان ابهر اهدا شد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی و کانون فرهنگی، آموزش قلم چی شهرستان ابهر در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، ۲۲۰۴ نسخه کتاب به کتابخانه‌ عمومی الزهراء(س) شهرستان ابهر اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، با پیگیری و درخواست مسئول کتابخانه‌ عمومی الزهراء(س) شهرستان ابهر و در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی، ۲۲۰۴ نسخه کتاب به کتابخانه‌ عمومی الزهراء(س) شهرستان ابهر اهدا شد. از این تعداد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ۲۰۰۰ نسخه کتاب و کانون فرهنگی، آموزش قلم چی شهرستان ابهر ۲۰۴ نسخه کتاب برای کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی به کتابخانه‌ عمومی الزهراء(س) شهرستان ابهر اهدا کرد.
 
فاطمه کمالی، مسئول کتابخانه عمومی الزهراء(س) در این خصوص گفت: با توجه به کمبود منابع جدید در کتابخانه، طی مکاتبه و رایزنی با واحد مبادله و اهدای کتابخانه ملی، توانستیم تعداد ۲۰۰۰ نسخه کتاب از کتابخانه ملی و همچنین ۲۰۴ نسخه کتاب کمک آموزشی از کانون فرهنگی قلم چی ابهر به صورت اهدایی برای کتابخانه الزهراء جذب کنیم. کتاب های اهدایی غالباً از تازه های نشر، ویژه تمامی رده های سنی در موضوعات کودک و نوجوان، کمک درسی و ادبیات، علوم کاربردی، روانشناسی، علوم اجتماعی، زبان، هنر و هستند. این منابع بعد از بررسی و تفکیک، در اختیار اعضای کتابخانه قرار خواهد گرفت.
 
نسخه قابل چاپ