فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه عمومی انجام شد؛

دیدار کتابداران کتابخانه حکیم هیدجی با نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه و رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی

کتابداران کتابخانه عمومی حکیم هیدجی شهر هیدج شهرستان ابهر به منظور بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه عمومی با حجت الاسلام و المسلمین حسن شجاعی، نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه و رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، یحیی عسگری، مسئول کتابخانه و عاطفه یارقلی، کتابدار کتابخانه عمومی حکیم هیدجی شهر هیدج شهرستان ابهر به منظور بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه عمومی با حجت الاسلام و المسلمین حسن شجاعی، نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه و رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۸ بهمن ماه دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام و المسلمین حسن شجاعی در این دیدار ضمن اشاره به جایگاه کتاب و کتاب خوانی در اسلام با تجلیل از کتابداران کتابخانه حکیم هیدجی و اعلام رضایت از عملکرد مناسب و مطلوب آن ها، زحمات کارکنان فرهنگی این مجموعه را قدر دانست و خواستار تلاش برای ارتقای سطح فرهنگ مطالعه شهروندان شهر هیدج شد.
در این نشست همکاران کتابخانه عمومی حکیم هیدجی شهر هیدج شهرستان ابهر با ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه، خواستار پیگیری و رفع مسائل کتابخانه از جمله بحث تکمیل بوستان مطالعه کتابخانه هیدج، مشکلات کتابخانه ها در حوزه منابع، مشکلات کتابخانه هیدج در حوزه عمرانی و تجهیزاتی، رایزنی در خصوص مسائل فرهنگی و ... شدند.
نسخه قابل چاپ