فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت ایام الله دهه فجر انجام شد؛

بازدید فرماندار شهرستان طارم از کتابخانه عمومی شهید بهشتی آببر

به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فرماندار شهرستان طارم به همراه امام جمعه شهرستان از کتابخانه عمومی شهید بهشتی آببر شهرستان طارم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، رضا انبارلو، فرماندار شهرستان طارم به همراه حجت الاسلام و المسلمین مهدی منصوری، امام جمعه شهر آببر؛ یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم و جمعی از روسای ادارات از کتابخانه عمومی شهید بهشتی آببر شهرستان طارم بازدید کرد.
 
رضا انبارلو، فرماندار شهرستان طارم ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد شهید سپهبد قاسم سلیمانی، اهمیت مطالعه و کتابخوانی را امری مهم در ارتقای فرهنگ جامعه دانست و گفت: ترویج فرهنگ مطالعه نیازمند مشارکت جمعی است و در این زمینه، خانواده ها نقش کلیدی دارند.
وی از زحمات و تلاش های رئیس و کارکنان کتابخانه های عمومی در جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی شهرستان تقدیر کرد و افزود: کتابخانه های پویا در شهرستان نماد فرهنگ غنی منطقه هستند که با وجود محدودیت ها، فعالیت های ارزشمندی انجام می دهند. باید برای تقویت این مجموعه تلاش کرد.
فرماندار شهرستان طارم یادآور شد: ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باید با جدیت پیگیری شود و در جهت رفع مشکلات کتابخانه های عمومی برنامه ریزی ها و مساعدت های لازم انجام خواهد شد.
 
یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم ضمن تقدیر از حضور فرماندار و امام جمعه شهر آببر در کتابخانه ها، به بیان گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان در ایام الله دهه فجر پرداخت.
وی در ادامه به ساخت کتابخانه در حال ساخت زیتون شهر آب بر اشاره کرد و گفت: ساخت این کتابخانه در زمینی به مساحت ۱۳۵۰ متر و با زیربنای ۸۵۰ مترمربع در سال ۱۳۹۶ آغاز و هم اکنون مرحله سفت کاری این پروژه تمام شده و بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. از مسئولین در زمینه رفع مشکلات کتابخانه ها و ساخت کتابخانه های بیشتر در جهت دسترس پذیری همه اقشار و مناطق شهرستان انتظار همکاری داریم.
گفتنی است، کتابخانه عمومی شهید بهشتی آب بر در سال ۱۳۷۴ در محل مجتمع فرهنگی شهید بهشتی آب بر تاسیس شد و هم اکنون با حدود ۳۰۰۰۰ جلد کتاب در موضوعات مختلف در حال خدمت رسانی به مردم فرهنگ دوست شهرستان طارم است.
 


نسخه قابل چاپ