فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه فجر؛

مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «صعود چهل ساله» در شهرستان ماهنشان برگزار می شود

به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «صعود چهل ساله» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «صعود چهل ساله» مروری بر دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران، بر اساس آمارهای بین المللی، به قلم حجت الاسلام سید محمد حسین راجی و جمعی از پژوهشگران به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، سپاه ناحیه ماهنشان، شهرداری ماهنشان و کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار می شود.
 
علاقمندان جهت دانلود نسخه الکترونیک کتاب و دریافت سوالات مسابقه باید کیوآر کد درج شده در پوستر را اسکن کنند. شرکت کنندگان باید پاسخ سوالات را از طریق شبکه اجتماعی ایتا و واتساپ به شماره ۰۹۱۹۳۴۱۲۸۵۲ ارسال کنند. به افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را داده باشند، جوایز نفیسی به قید قرعه اهدا خواهد شد .
بازه زمانی شرکت در مسابقه ۱۲ لغایت ۲۷ بهمن ماه ۱۴٠٠ است و قرعه کشی مسابقه ۲۹ بهمن ماه در محل نماز جمعه برگزار خواهد شد.
گفتنی است، کتاب «صعود چهل ساله»، مروری بر دستاوردهای ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی بر اساس آمارهای بین‌المللی است که به قلم حجت الاسلام سید محمد حسین راجی و جمعی از پژوهشگران به رشته تحریر درآمده است. «استقلال»، «گسترش عدالت اجتماعی»، «گسترش برخورداری های عمومی»، «عزت و اقتدار»، «پیشرفت های زیرساختی»، «پیشرفت صنعتی»، «پیشرفت در معنویت»، «کرامت زن»، و «آزادی و مردم سالاری» سرفصل های ۹ فصل این کتاب است.
 
نسخه قابل چاپ