فهرست

اخبار شهرستان‌ها

از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی؛

۲۰۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌ عمومی وحدت شهرستان ابهر اهدا شد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی در راستای اجرای طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، ۲۰۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌ عمومی وحدت شهرستان ابهر اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، با پیگیری و درخواست مهناز نوروزی، مسئول کتابخانه‌ عمومی وحدت شهرستان ابهر و در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، ۲۰۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌ عمومی وحدت شهرستان ابهر اهدا شد.
مهناز نوروزی، مسئول کتابخانه عمومی وحدت در این خصوص گفت: با توجه به کمبود منابع جدید در کتابخانه، طی مکاتبه و رایزنی با واحد مبادله و اهدای کتابخانه ملی، توانستیم تعداد ۲۰۰۰ نسخه کتاب از کتابخانه ملی به صورت اهدایی برای کتابخانه عمومی وحدت جذب کنیم.
کتاب های اهدایی غالباً از تازه های نشر، ویژه تمامی رده های سنی در موضوعات کودک و نوجوان، کمک درسی و ادبیات، علوم کاربردی، روانشناسی، علوم اجتماعی، زبان، هنر و هستند. این منابع بعد از بررسی و تفکیک، در اختیار اعضای کتابخانه قرار خواهد گرفت.
 
نسخه قابل چاپ