فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف استفاده از ظرفیت شورا و شهرداری برای ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی با شهردار شهر ابهر

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در راستای افزایش همکاری های مشترک فرهنگی با شهردار جدید شهر ابهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در راستای افزایش همکاری های مشترک فرهنگی و استفاده از ظرفیت شورا و شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با حسین کرمی، سرپرست شهرداری شهر ابهر دیدار و گفتگو کرد.
 
عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در این دیدار ضمن تبریک انتصاب شهردار، گفت: هم افزایی دستگاه های فرهنگی، شورا و شهرداری موجب توسعه فرهنگی می شود. امید است بیش از پیش شاهد تعامل خوب مجموعه شهرداری با کتابخانه عمومی شهر در راستای ترویج کتابخوانی، توسعه و بهسازی فضاهای فرهنگی و کتابخوانی باشیم.
بختیاری در ادامه با اشاره به اینکه صرف هزینه در بخش فرهنگ و کتابخوانی سرمایه گذاری ماندگار برای نسل های آینده است، از مشارکت و همکاری مجموعه شورا و شهرداری ابهر در احداث ساختمان کتابخانه و فرهنگسرای منطقه حسین آباد ابهر در قالب طرح ملی بازآفرینی پایدار شهری در راستای توسعه متوازن و ارتقای شاخص های فرهنگی و ارائه خدمات به شهروندان تقدیر کرد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر خواستار هم افزایی و مشارکت بیشتر شهرداری و شورای شهر در برنامه های فرهنگی و ترویج کتابخوانی شد.
حسین کرمی، سرپرست شهرداری شهر ابهر اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت هر جامعه محسوب می شود و باید از اولویت های شهر باشد؛ امید است با تفاهم خوب فرهنگی در کنار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، بتوانیم در مسیر توسعه و ترویج کتابخوانی قدم های موثر برداریم.
سرپرست شهرداری ابهر ضمن استقبال از تعامل و استفاده از ظرفیت های دو سازمان در اجرای برنامه های مشترک فرهنگی، در خصوص واگذاری ساختمان کتابخانه حسین آباد به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و همچنین تسویه سهم نیم درصد سال ۱۴۰۰ قول مساعدت و همکاری داد.
نسخه قابل چاپ