فهرست

اخبار شهرستان‌ها

امام جمعه زرین رود؛

اقدامات فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده قابل تقدیر است

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و برنامه‌ریزی برای برگزاری فعالیت های فرهنگی با حجت الاسلام مهدی اصلانی، امام جمعه شهر زرین رود دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده به همراه داود قاسملو، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و برنامه‌ریزی برای برگزاری فعالیت های فرهنگی با حجت الاسلام مهدی اصلانی، امام جمعه شهر زرین رود دیدار و گفتگو کرد.
 
حجت الاسلام مهدی اصلانی، امام جمعه شهر زرین رود ضمن خیرمقدم، از تلاش های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در فرهنگ سازی اسلامی و عمومی و مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی و ولنگاری های فضای مجازی تقدیر کرد.
وی در ادامه از مسئولین اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار پیگیری مشکلات فرهنگی در حوزه مطالعه و کتابخوانی، مشکلات فضای مجازی و سایر آسیب های فرهنگی شد.
سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده در این نشست گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان و بخش بزینه رود و ایجاد کتابخانه عمومی روستایی در بخش ارائه داد.
در ادامه داود قاسملو، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده در خصوص شورای فرهنگ عمومی و مدیریت فضای مجازی در سطح شهرستان مواردی را بیان کرد.
 


نسخه قابل چاپ