فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت روز پاسدار انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی طارم با فرمانده سپاه ناحیه شهرستان

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با فرمانده سپاه ناحیه شهرستان طارم دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت میلاد باسعادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار، یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم به همراه منوچهر شعبانی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور در دفتر فرمانده سپاه ناحیه طارم با سرهنگ مجتبی حسینی راد دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
سرهنگ مجتبی حسینی راد، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان طارم ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و هیات همراه، گفت: در دوران شیوع ویروس کرونا و استرس ناشی از این بیماری، کتابخانه های عمومی به عنوان یکی از بخش‌های دغدغه‌مند جامعه که رسالت فرهنگسازی را برعهده دارند، همه همت و تلاششان را جهت همراهی و همدلی با کادر درمان و رعایت تمام اصول و نکات بهداشتی مبذول داشتند.
یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه نقش سپاه در جامعه را بسیار با اهمیت خواند و گفت: سپاه پاسداران، نماد ولایت‌پذیری در حراست و صیانت از ولایت فقیه است.
 
وی افزود: ثبات کنونی کشور در منطقه مدیون رشادت ها و ایثارگری نیروهای مسلح، خصوصا پاسداران عزیز است و بی شک بسیاری از دستاوردها و پیشرفت های کشور در زمینه های مختلف نظامی، اقتصادی، علمی و فرهنگی مرهون تلاش های بی وقفه فرماندهان و پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
روحانی اظهار داشت: امید است در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی بتوانیم با همکاری های مشترک در حوزه کتابخوانی در ارتقای شاخص های فرهنگی شهرستان با استفاده از ظرفیت عظیم سپاه و بسیج تاثیرگذار باشیم.
وی تاکید کرد: کتابخانه های عمومی شهرستان طارم در جهت گرامیداشت این اعیاد برنامه های متنوعی اجرا می کنند.
 


نسخه قابل چاپ