فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان؛

طرح اهدای کتاب توسط کارکنان بیمه سلامت اجرایی می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان در بازدید از کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی در طرح کتابخانه گردی گفت: طرح اهدای کتاب توسط کارکنان بیمه سلامت اجرایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، یعقوب شیویاری، مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با شرکت در طرح کتابخانه گردی از کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی بازدید کرد.
وی ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی، ترویج این مهم را یکی از رویکردهای اصلی این اداره کل دانست و گفت: مطالعه کتاب افراد را به اندیشه وا می دارد. مطالعه کتاب به افزایش بینش و آگاهی فرد کمک می کند و یکی از ابزارهای مهم برای فرهنگ سازی است. می بایست ابزارهای مهم برای علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی را بیش از پیش فراهم کنیم تا شاهد ترویج فرهنگ مطالعه در استان باشیم.
 
شیویاری در ادامه به وجود مجموعه‌های بزرگی همچون کتابخانه سید افضل موسوی اشاره کرد و گفت: وجود این مجموعه‌ها ظرفیت خوبی برای استان محسوب می‌شود.
مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان ضمن اشاره به مشارکت خوب شهروندان در بحث کتابخانه‌سازی، بیان کرد: امیدواریم فضایی فراهم شود که هر خانه یک کتابخانه باشد. تا زمانی که کتاب یک کالای تجملی باشد، حق مطلب ادا نشده و امیدواریم اقدامات موثری در راستای آشتی مردم با کتاب ایجاد شود.
شیویاری درباره همکاری بیمه سلامت به منظور ترویج فرهنگ مطالعه نیز گفت: در این راستا فراخوانی منتشر می‌کنیم که کارکنان کتاب‌ اهدا کنند.
 


نسخه قابل چاپ