فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با تأکید بر ارائه خدمات فرهنگی در تعطیلات؛

نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در ایام نوروز ۱۴۰۱ اعلام شد

اسامی کتابخانه‌های فعال و زمان‌بندی و ساعات کار آنها در ایام تعطیلات نیمه نخست فروردین‌ماه ۱۴۰۱ از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان در اطلاعیه‌ای با تأکید بر ارائه خدمات فرهنگی، اسامی کتابخانه‌های فعال و زمان‌بندی و ساعات کار آنها در ایام تعطیلات نیمه نخست فروردین‌ماه ۱۴۰۱ را اعلام کرد.
طبق اعلام اداره کل، 5 باب کتابخانه عمومی در استان زنجان در روزهای یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۰، یکم تا پنجم فروردین‌ ۱۴۰۱ و روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین‌ماه آماده ارائه تمامی خدمات کتابخانه‌ای به اعضاء و سایر علاقه‌مندان به کتابخوانی خواهند بود.
گفتنی است ارائه خدمات فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی با رعایت تمامی ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد. همچنین ساعت و نحوه فعالیت کتابخانه‌ها پس از ایام نوروز (۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۱) به روال سابق بازگشته و بر اساس دستورالعمل‌های فعالیت کتابخانه‌های عمومی خواهد بود.
جدول کامل اسامی به همراه روزها و ساعات فعالیت کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در تعطیلات نیمه نخست فروردین‌ماه را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.
 
نسخه قابل چاپ