فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست بخشدار؛

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده در سال جاری به ریاست فاطمه شعبانی، بخشدار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده به ریاست فاطمه شعبانی، بخشدار بخش سجاسرود و با حضور سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن روز دوشنبه ۱۶ اسفند ماه برگزار شد.
 
فاطمه شعبانی، بخشدار سجاسرود ضمن تشکر از اهتمام اعضای انجمن در حضور منظم در جلسات، خواستار برنامه‌ریزی در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی برای مخاطبان در تعطیلات نوروز و استفاده از ظرفیت خیّرین جهت خرید کتاب‌های پرمخاطب در کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود شد.
وی با تاکید بر کم بودن کتابخانه عمومی در بخش سجاسرود افزود: خیّرین و اهالی روستاها باید برای جذب منابع کتابخانه و ارتقاء فرهنگ روستا نشینی در روستای خود تلاش کنند تا آبادانی بیش از پیش در روستا ایجاد شود.
بخشدار سجاسرود خاطر نشان کرد: زادگاه تاریخی ما مهد علم و فرهنگ بوده و این بیانگر داشتن فرهنگ کتاب و کتابخوانی در دیرباز می باشد و ما باید نگذاریم نسل ما و آیندگان از راه توسعه فرهنگی کسب علم و مطالعه عمومی دور شوند.
 
سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده در این نشست از زحمات یکساله بخشدار و اعضای انجمن قدردانی نمود و گزارشی از فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی خدابنده ارائه داد.
در ادامه موسوی گفت: با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و همچنین جشنواره «اهدای کتاب اهدای دانایی»، تعطیلات نوروز سال آینده را در خدمت آحاد مخاطبان خواهیم بود.
در ادامه سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن به بررسی مسائل و مشکلات توسعه فرهنگ کتاب و ارائه پیشنهادات در زمینه ترویج مطالعه و کتاب خوانی پرداختند.
 
نسخه قابل چاپ