فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف توسعه همکاری‌ها انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی با رئیس آموزش و پرورش ابهر

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در راستای افزایش همکاری های فرهنگی با رئیس آموزش و پرورش ابهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به همراه آیسان صادقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در راستای افزایش همکاری های فرهنگی و استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با مجید مرادی، رئیس آموزش و پرورش ابهر دیدار و گفتگو کرد.
 
در این دیدار عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر ضمن تبریک انتصاب مجید مرادی به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش ابهر به ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان پرداخت.
وی همچنین با تشکر از همکاری خوب اداره آموزش و پرورش با اداره کتابخانه ها در برگزاری برنامه های فرهنگی، آمادگی خود را برای انجام برنامه های مشترک فرهنگی اعلام کرد.
مجید مرادی، رئیس آموزش و پرورش ابهر نیز در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه کتابخانه های عمومی در ارائه خدمات مطلوب کتابخانه ای به دانش آموزان سراسر شهرستان، گفت: با توجه به ماهیت فرهنگی هر دو مجموعه آمادگی انجام برنامه های مشترک فرهنگی را داریم و از همسویی و همکاری هر دو دستگاه در جهت ترویج فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف مردم به خصوص دانش آموزان استقبال می کنیم.
گفتنی است، در این دیدار امکان همکاری های مشترک ادارات آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی در راستای اجرای برنامه های مشترک فرهنگی و ترویج کتابخوانی در بین مدارس مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد جهت هم افزایی و استفاده از ظرفیت ادارات فرهنگی برنامه های مشترک و ترویج کتابخوانی برنامه ریزی و اجرا شود.
 
نسخه قابل چاپ