فهرست

اخبار شهرستان‌ها

از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی؛

۲۷۴۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌ های عمومی شهرستان زنجان اهدا شد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی در راستای اجرای طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، ۲۷۴۰ نسخه کتاب به کتابخانه های‌ عمومی شهرستان زنجان اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، ۲۷۴۰ نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان اهدا کرد.
 قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان ضمن تقدیر از مجموعه مدیریتی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، در این خصوص گفت: با توجه به کمبود منابع جدید در کتابخانه، طی مکاتبه و رایزنی با واحد مبادله و اهدای کتابخانه ملی، توانستیم تعداد ۲۷۴۰ نسخه کتاب از کتابخانه ملی به صورت اهدایی برای کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان جذب کنیم.
گفتنی است، کتاب های اهدایی غالباً از تازه های نشر، ویژه تمامی رده های سنی در موضوعات مختلف هستند. این منابع بعد از بررسی و تفکیک، در اختیار اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان قرار خواهد گرفت.
 
نسخه قابل چاپ