فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه عمومی اندیشه روستای قره بوته شهرستان زنجان؛

کلاس‌های اوقات فراغت با عنوان «سلام تابستان» برگزار می شود

مسئول کتابخانه عمومی اندیشه روستای قره بوته شهرستان زنجان از برگزاری دومین دوره کلاس‌های اوقات فراغت تابستانه ویژه کودک و نوجوان در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، زمان اله عزیزوند، مسئول کتابخانه عمومی اندیشه روستای قره بوته شهرستان زنجان از برگزاری دومین دوره کلاس‌های اوقات فراغت تابستانه ویژه کودک و نوجوان در این کتابخانه خبر داد و گفت: همزمان با فرارسیدن فصل تابستان و با توجه به استقبال پرشور کودکان و نوجوانان از کلاس های اوقات فراغت و همچنین تشویق به مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی، برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری دومین دوره این کلاس‌های در ایام اوقات فراغت تابستان صورت پذیرفت که اجرای این طرح مورد استقبال اعضا و خانواده هایشان قرار گرفته است.
 
وی با اشاره به آغاز این دوره از یکم تیرماه افزود: این کلاس‌ها ۲ روز در هفته «یکشنبه و سه شنبه» تحت عنوان آموزش، روخوانی و حفظ قرآن با حضور حجت‌الاسلام سیدسجاد موسوی، روحانی مستقر در روستای قره بوته برگزار می‌شود.
عزیزوند هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی را آشنایی و ارتباط کودکان و نوجوانان با کتاب و کتابخانه‌ها و پرورش خلاقیت آن ها عنوان کرد و گفت: این دوره در قالب کلاس‌های آموزش نقاشی، طراحی، کاردستی، قصه‌گویی خلاق، بلندخوانی کتاب و کانون ورزشی برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: فضای کتابخانه باید محیطی شاد و امن برای کودکان و نوجوانان باشد تا خانواده ها با اطمینان خاطر بتوانند فرزندان خود را برای حضور در این مکان تشویق کنند.
مسئول کتابخانه عمومی اندیشه قره بوته در پایان گفت: امید است با حضور گرم و مستمر کودکان و نوجوانان در این کلاس ها بتوان تابستانی پرنشاط برای دانش آموزان ایجاد کرد.
نسخه قابل چاپ