فهرست

اخبار شهرستان‌ها

از سوی بنیاد علمی-آموزشی قلم چی؛

۸۵۰۰ نسخه کتاب کمک آموزشی به کتابخانه های عمومی استان زنجان اهداء شد

بنیاد علمی-آموزشی قلم چی، ۸۵۰۰ نسخه کتاب کمک آموزشی و منابع مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان با مشارکت سایر ناشران از جمله انتشارت قدیانی، نردبان، پرستو و مبتکران به کتابخانه های عمومی استان زنجان اهداء کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، در راستای تقویت منابع کمک درسی کتابخانه های عمومی استان زنجان و نیز تقویت بنیه علمی دانش آموزان و اعضای کتابخانه های عمومی، بنیاد علمی-آموزشی قلم چی، ۸۵۰۰ نسخه کتاب کمک آموزشی و منابع مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان با مشارکت سایر ناشران از جمله انتشارت قدیانی، نردبان، پرستو و مبتکران به کتابخانه های عمومی استان زنجان اهداء کرد.
 
بنیاد علمی-آموزشی قلم چی در این مراسم که با حضور رمضانعلی محسنی نماینده و مسوول نظارت بر پروژه‌های تجهیز کتابخانه‌ها در بنیاد قلم چی؛ محمد رضاخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان؛ جلیل خاوندگار، مدیر نمایندگی قلمچی در استان زنجان؛ روسای ادارات شهرستان های تابعه و تعدادی از مسئولین و کتابداران کتابخانه های استان زنجان برگزار شد، ۸۵۰۰ نسخه کتاب کمک آموزشی و منابع مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان با مشارکت سایر ناشران از جمله انتشارت قدیانی، نردبان، پرستو و مبتکران به کتابخانه های عمومی استان زنجان اهداء کرد.
محمد رضاخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان در این مراسم ضمن قدردانی از اقدام ارزشمند بنیاد قلم چی در اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی، گفت: بنیاد قلم‌چی در راستای تقویت بنیه علمی دانش آموزان و اعضای کتابخانه ها اقدام به اهدای کتاب می کند که جای قدردانی دارد.
رضاخانی اظهار داشت: با اهدای کتاب های کمک درسی و آموزشی به کتابخانه های عمومی، منابع مورد نیاز دانش آموزان و اعضای کتابخانه ها تامین می شود.
رمضانعلی محسنی، نماینده بنیاد علمی- آموزشی قلم چی و مسئول نظارت بر پروژه‌های تجهیز کتابخانه‌ها نیز در این مراسم گفت: در راستای تقویت بنیه علمی دانش آموزان و اعضای کتابخانه های عمومی بخصوص حمایت و هدایت تحصیلی دانش‌آموزان در مناطق کم‌برخوردار، بنیاد قلم چی به اهدای کتاب های کمک درسی به کتابخانه های عمومی اقدام کرده است.
محسنی افزود: به منظور بهره‌مندی دانش‌آموزان از منابع آموزشی در نزدیک‌ترین کتابخانه‌های محل سکونتشان، تعداد ۸۵۰۰ جلد  کتاب به کتابخانه های عمومی در استان زنجان اهدا شد و این کتاب‌ها با مشارکت سایر ناشران از جمله انتشارت قدیانی، نردبان پرستو و مبتکران صورت گرفته است.
نماینده بنیاد علمی- آموزشی قلم چی همچنین به اهدای هدایا و بسته‌های فرهنگی به کتابخانه‌های عمومی استان زنجان اشاره کرد و گفت: تعدادی توپ والیبال و فوتبال و دفاتر نیز به نمایندگان کتابخانه همراه با کتاب های کمک درسی و کودک نوجوان اهداء گردید.
وی خاطر نشان کرد: در استان زنجان نیز برای بهره‌مندی دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و اعضای کتابخانه ها، تعداد ۸۵۰۰ جلد به ارزش چهار میلیارد ریال کتاب‌های آموزشی و کتاب کودک و نوجوان به انتخاب کتابداران، اهدا شد.
گفتنی است، بنیاد علمی آموزشی قلم چی به دنبال امضای تفاهم نامه همکاری با نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در حوزه احداث کتابخانه در مناطق محروم و تأمین منابع کمک آموزشی کتابخانه های عمومی سراسر کشور، گام های اثرگذاری برداشته است و در سال های اخیر تعداد قابل توجهی کتاب کمک درسی طی چندین نوبت توسط بنیاد قلم چی به کتابخانه های عمومی استان زنجان اهدا شده است.
 


نسخه قابل چاپ