فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با همکاری مهد کودک گل های ولایت و بانوان سپاه؛

کتابخانه عمومی فرهنگسرای امام(ره) زنجان میزبان برنامه های متنوع فرهنگی شد

مرضیه نعمتی، مسئول کتابخانه عمومی فرهنگسرای امام(ره) شهرستان زنجان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و با محوریت هفته ولایت و امامت برنامه های فرهنگی مشترکی با مهدکودک گلهای ولایت و بانوان سپاه اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و با محوریت هفته ولایت و امامت، مرضیه نعمتی، مسئول کتابخانه عمومی فرهنگسرای امام(ره) شهرستان زنجان برنامه های فرهنگی مشترک با مهدکودک گل های ولایت و بانوان سپاه اجرا کرد.
مرضیه نعمتی، مسئول کتابخانه عمومی فرهنگسرای امام(ره) شهرستان زنجان با حضور در مهدکودک گل های ولایت سپاه ضمن معرفی خدمات فرهنگی کتابخانه های عمومی به ارائه توضیحاتی در رابطه با نحوه عضویت و برگزاری برنامه های فرهنگی در کتابخانه پرداخت. قصه گویی، خوانش کتاب، اجرای سرود، نقاشی و کاردستی از دیگر برنامه های اجرا شده بود.
مسئول کتابخانه عمومی فرهنگسرای امام(ره) شهرستان زنجان با حضور در یکی از اماکن عمومی شهر(پارک) با مادران و اولیای مهدکودک و بانوان کادر سپاه، توضیحاتی در رابطه با اهداف و برنامه های کتابخانه عمومی فرهنگسرای امام(ره) و نحوه عضویت برای رده سنی کودک و نوجوان پرداخت و برنامه های متنوع فرهنگی از جمله مسابقه مارپله، دارت، مسابقه نقاشی برگزار کرد.
ضمن معرفی خدمات فرهنگی کتابخانه های عمومی به ارائه توضیحاتی در رابطه با نحوه عضویت و برگزاری برنامه های فرهنگی در کتابخانه پرداخت. همچنین به قصه گویی، خوانش کتاب، اجرای سرود، نقاشی و کاردستی پرداخت.
 
نسخه قابل چاپ