فهرست

اخبار شهرستان‌ها

بخشدار بخش سجاسرود شهرستان خدابنده؛

کتاب بهترین گزینه برای تأمین سلامت فکری و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است

دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده به ریاست بیت اله حقی، بخشدار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده در سال جاری به ریاست بیت اله حقی، بخشدار و با حضور سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن روز سه شنبه ۴ مرداد ماه در بخشداری برگزار شد.
 
بیت اله حقی، بخشدار بخش سجاسرود کتاب را بهترین گزینه برای تأمین سلامت فکری و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت: اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی در سطح کتابخانه‌های عمومی بخش با هدف تشویق و ترغیب اقشار مختلف مردم به کتاب و کتابخوانی اثرگذار است و ضرورت دارد برگزاری این نوع فعالیت ها افرایش یابد.
در ادامه بخشدار بخش سجاسرود از تلاش و پیگیری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به دلیل اجرای مصوبات جلسه قبل و پیگیری برگزاری منظم جلسات تقدیر کرد.
سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده، به ارائه گزارشی از روند اجرای مصوبات جلسه پیشین انجمن و فعالیت های انجام شده توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده و بخش سجاسرود پرداخت و گفت: با حمایت و مشارکت اعضا تمامی مصوبات جلسه قبل عملیاتی شده که این موضوع نشان از تعهد کاری اعضای انجمن است.
سید مهدی موسوی همچنین به برنامه های پیش بینی شده برای ایام پیش رو اشاره کرد و گفت: فضاسازی و نصب بنر در سر درب کتابخانه های عمومی به مناسبت ماه محرم و صفر، برپایی نمایشگاه کتاب از منابع موجود، برگزاری نشست های کتاب‌خوان، معرفی کتاب در فضای مجازی، ایستگاه نقاشی، قصه گویی، جمع خوانی، نمایشنامه خوانی و مسابقات کتابخوانی از جمله برنامه های پیش بینی شده ویژه این ایام است.
 
نسخه قابل چاپ