فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فرماندار و نویسنده اثر؛

آیین رونمایی از کتاب «زادگاهم ویر» در شهرستان سلطانیه برگزار شد

با هدف پاسداشت قلم و تکریم نویسندگان، آیین رونمایی از کتاب «زادگاهم ویر» نوشته حسینعلی نوروزی با حضور نویسنده اثر و فرماندار شهرستان سلطانیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، با هدف پاسداشت قلم و تکریم نویسندگان، آیین رونمایی از کتاب «زادگاهم ویر» با حضور حسینعلی نوروزی، نویسنده اثر؛ محمدرضا براتی، فرماندار شهرستان سلطانیه؛ محمد رضاخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان؛ محمدحسین سلیمی، فرمانده سپاه ناحیه سلطانیه؛ ایوب باقری، بخشدار بخش مرکزی؛ رضا باقری، بخشدار بخش باغ حلی؛ نرگس بابایی، ویراستار کتاب «زادگاهم ویر»؛ اعضای شورای اسلامی روستاهای ویر و گوزلدره و جمعی از معتمدین و اصحاب فرهنگ در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه رونمایی شد.
در این مراسم محمدرضا براتی، فرماندار شهرستان سلطانیه ضمن تقدیر و تشکر از نویسنده این اثر بیان داشت: نگارش در حوزه فرهنگ و آداب و رسوم محلی، تدوین میراثی است که آیندگان می توانند استفاده زیادی از آن بکنند.
وی حمایت از نویسندگان و شاعران بومی و معرفی آثارشان را از وظایف متولیان فرهنگی شهرستان دانست و بر لزوم استمرار این امر تاکید کرد.
حسینعلی نوروزی، نویسنده اثر ضمن معرفی کتاب «زادگاهم ویر» به شعر خوانی با موضوع ارزش و منزلت ایران اسلامی پرداخت.
در پایان مراسم با اهدای لوح سپاس از نویسندگان این اثر تقدیر شد.
 


نسخه قابل چاپ