فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان طارم؛

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان طارم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان طارم روز دوشنبه 8 اسفند به ریاست ابراهیم آقایی، معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان طارم و با حضور یاسر روحانی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و سایر اعضای این انجمن در محل کتابخانه عمومی شهید بهشتی آب بر برگزار شد.
در ابتدای این جلسه ابراهیم آقایی، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه، مقوله توجه به کتاب را مهم دانست و افزود که باید به فرهنگ و کتاب بیش از پیش توجه نمود.
وی با بیان این مطلب که در زمان حاضر نفوذ تلفن همراه و شبکه های اجتماعی خصوصا در نسل کودک و نوجوان افزایش یافته است افزود استفاده از کتاب‌های خوب و مفید در کتابخانه‌ها برای علاقمند کردن کودکان به کتابخوانی حائز اهمیت است.
آقایی راه اندازی کتابخانه عمومی سیار را یکی از کارهای خوب و ارزشمند دانست و ابراز امیدواری کرد با فعالیت کتابخانه سیار شاهد توجه هرچه بیشتر مردم به کتاب باشیم و بتوانیم از این طریق کتاب و کتابخوانی را در جامعه خصوصا نقاط روستایی پر رنگ تر نماییم.
در ادامه یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه به فعالیت کتابخانه عمومی سیار اشاره نمود و استقبال از این کتابخانه را خوب و مناسب دانست و ابراز امیدواری کرد با استقبال خوبی که از کتابخانه سیار در روستاهای هدف شده است بتوانیم از طریق منابع دولتی نسبت به راه اندازی یک دستگاه کتابخانه سیار دیگر برای شهرستان طارم باشیم و بتوانیم به روستاهای بیشتری خدمات کتابخانه ای ارائه دهیم.
روحانی در ادامه با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ضمن تبیین این جشنواره برای اعضا این جشنواره را فرصت خوب و مناسب دانست تا ما با معارف و سیره اهل بیت (ع) بیشتر آشنا شویم. وی از اعضای انجمن و مسئولین دستگاه های فرهنگی تقاضا کرد تا در برگزاری هرچه بهتر جشنواره کتابخوانی رضوی حضور فعال داشته تا از این طریق بتوانیم ضمن ترویج فرهنگ کتابخوانی سیره اهل بیت (ع) را نیز در بین عموم مردم ترویج نماییم.

 
نسخه قابل چاپ