فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا صورت گرفت؛

دیدار با خانواده شهید «ساجدین محمدی»

به مناسبت فرارسیدن 22 اسفندماه، روز بزرگداشت مقام شهدا، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان طارم با همسر شهید «ساجدین محمدی» دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان به مناسبت گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا، یاسر روحانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم به همراه راشد صفری، سرپرست اداره بنیاد شهید و ایثارگران و منوچهر شعبانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم با همسر شهید ساجدین محمدی دیدار کردند.
 

در این دیدار یاسر روحانی، با اشاره به مقام والای شهدا بیان داشت که تکریم از خانواده شهدا وظیفه هر فرد ایرانی هست و همه ما مدیون جانفشانی این دلاورمردان هستیم که جان خود را در راه دفاع از وطن و  آرمان های انقلاب فدا کردند و مردانه در برابر دشمن ایستادند و با ایثار خونشان اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک پاک میهن اسلامی به دست دشمن بیفتد.

روحانی، مقام شهید ساجدین محمدی را که جزو اولین شهدای شهرستان طارم به شمار می‌رود در پیشگاه خداوند رفیع و بلند مرتبه دانست و افزود این شهید در زمان حیات یک چهره فرهنگی بوده و همیشه در کارهای فرهنگی شهرستان پیشقدم بوده به طوریکه با راه اندازی گروه تعزیه در مراسمات ماه محرم به عزاداری و سوگواری می پرداختند.
 
شایان ذکر است شهید ساجدین محمدی در سال 1326 در شهرآب بر شهرستان طارم از یک خانواده مذهبی و کشاورز متولد شده و  پس از پیروزی انقلاب  اسلامی به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمده و پس از وقوع جنگ تحمیلی به جبهه های حق علیه باطل شتافته و در مریوان پس از اصابت گلوله نیروهای بعثی به سینه به  درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
 روحش شاد و یادش گرامی باد.
نسخه قابل چاپ