پنجشنبه 2 آبان 1398   02:21:59

ارتباط با مدیر کل
پیوند
تماس با ما
زنجان - ابتداي جاده گاوازنگ خيابان عارف
ساختمان روزنامه جمهوري اسلامي طبقه اول
تلفن تماس : 33471613 -33462917
پست الكترونيكي: info@zanjanpl.ir
خبرهای روز
اخبار مهم
گزارش تصویری
کتاب و کتابخوانی
با حضور اعضای هیات امنا؛
پنجمین جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان خرمدره در سالن جلسات اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرمدره برگزار شد.
با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛
تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه‌های عمومی و شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با هدف استفاده از ظرفیت های دو سازمان برای توسعه فرهنگ مطالعه در سطح استان، به امضا رسید.
به میزبانی کتابخانه سیدافضل موسوی زنجان؛
نشست نقد و بررسی کتاب «از یقین تا تردید» اثر اف. دیوید پیت در کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی زنجان برگزار شد.
با هدف توسعه همکاری ها انجام شد؛
عبدالحسین بختیاری، رئیس کتابخانه های شهرستان ابهر به مناسبت هفته تربیت بدنی با تورج عیوضی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛
رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی استان زنجان ضمن بازدید از کتابخانه سیدافضل موسوی، با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان دیدار و گفتگو کرد.
به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد؛
لیلاصباغی، رئیس کتابخانه های شهرستان خرمدره به مناسبت هفته تربیت بدنی با اسلام محمدی پور، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
در هفته ملی کودک انجام شد؛
در هفته ملی کودک فرزند شهید مدافع حرم از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان «رابط افتخاری کتاب و کتابخانه بین کودکان و نوجوانان» شد.
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرمدره انجام شد؛
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرمدره برنامه گرامیداشت روز جهانی کودک با شعار «آینده را باید ساخت» در مهدکودک ارغوان برگزار شد.
به همت کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه انجام شد؛
کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و گرامیداشت هفته ملی کودک، با اجرای برنامه فرهنگی متنوع میزبان کودکان بودند.
به مناسبت هفته ملی کودک انجام شد؛
کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده همزمان با هفته ملی کودک، برنامه های متنوع فرهنگی اجرا کردند.
گفتگو با کتابدار کتابخانه روستایی رضوان؛
کتابدار کتابخانه رضوان روستای اژدهاتو با اشاره به امکانات فرهنگی محدود روستا، گفت: سعی من این است که با برگزاری برنامه های متنوع، دوران کودکی را برای کودکان روستا زیباتر، کودکانه تر و خاطره انگیز کنم.
به مناسبت روز بزرگداشت حافظ؛
کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی زنجان با برگزاری نشست کتاب‌خوان تخصصی به مناسبت بزرگداشت حافظ، پذیرای جمعی از اعضا و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی شد.
به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛
به مناسبت روز جهانی پست و به منظور جلب همکاری اداره پست در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده با رئیس اداره پست این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به ریاست بخشدار؛
سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر حلب شهرستان ایجرود به ریاست بخشدار در کتابخانه عمومی بینش شهر حلب برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان از برگزاری نخستین دوره باشگاه مقاله خوانی با موضوع «نقش کتابخانه های عمومی در مشارکت اجتماعی شهروندان» در زنجان خبر داد.
به ریاست معاون فرماندار؛
سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه در سال جاری به ریاست معاون فرماندار شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سلطانیه برگزار شد.
با برگزاری ویژه برنامه کتابرسان سیار انجام شد؛
همزمان با نخستین روزهای آغاز سال تحصیلی جدید، ویژه برنامه «روستا و عشایر» به همت کتابرسان سیار زنجان در مدرسه روستای گلهرود شهرستان زنجان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان برگزار شد.
به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد؛
امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با خانواده شهید جوادپناهی دیدار کرد.
با هدف توسعه همکاری ها انجام شد؛
امیرعلی نیک بخش، مدیرکل‌کتابخانه‌های عمومی زنجان به منظور توسعه همکاری ها با سمانه شاددل، معاون توسعه، مدیریت و منابع استاندار زنجان دیدار و گفتگو کرد.
به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛
امیرعلی نیک بخش به منظور تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در ترویج فرهنگ کتابخوانی با سردار رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی استان زنجان دیدار و گفت و گو کرد.
به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛
عبدالحسین بختیاری به منظور تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در ترویج فرهنگ کتابخوانی با داود مرسلی، فرمانده انتظامی شهرستان ابهر دیدار و گفتگو کرد.
به ریاست بخشدار؛
دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده در سال جاری به ریاست معاون بخشدار برگزار شد.
به ریاست بخشدار؛
سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی شهرستان خدابنده در سال جاری به ریاست بخشدار در سالن جلسات بخشداری شهرستان برگزار شد.
مسئول کتابخانه روستای درام؛
هاجر اسدی، مسئول کتابخانه روستای درام اظهار داشت: به اعتقاد من دوستی هایی که در کودکی شکل می گیرد، با گذر زمان و در بزرگسالی ثمر می دهد و دوستی با کتاب از این قاعده مستثنی نیست.
به همت مسئول کتابخانه شهید باهنر شهر گرماب انجام شد؛
نشست جمع خوانی و معرفی کتاب «هدهدسفید» به همت مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر شهر گرماب شهرستان خدابنده در غار کتله خور زنجان برگزار شد.
بيشتر
بيشتر
بيشتر
بيشتر
 ارزیابی عملکرد

کتاب خوان ماه
تصویر روز
فراخوان طرح آمایش سرزمینی کتابخانه های عمومی